Sıkça sorulan sorular

1 - Sınıfında internet olmayan öğretmenler Akıllı Öğretim’den nasıl yararlanabilirler? +

Akıllı Öğretim Sistemi web sitemizden dijital içerikleri çevrimdışı kullanılabilir olarak indirebilmek mümkün. Öğretmenlerimiz www.akilliogretimsistemi.com web sitemize üye olarak ücretsiz bir şekilde uygulamalarımızı indirebilirler.

2 - Öğretmenler sisteme nasıl giriş yapacaklar? +

Öğretmenlerimiz ücretsiz üye olarak sisteme giriş yapabilecekler.

3 - Akıllı telefon ve tabletler için ayrıca bir uygulama indirmem gerekli mi? +

Hayır. Akıllı Öğretim sistemimizin yeni sitesi mobil görüntülemeye uyumlu hale getirildi. Telefon veya tabletinizden mobil tarayıcınızı açarak Akıllı Öğretim web sitemize kolayca ulaşabilirsiniz.

4 - Aldığım soru bankasındaki soruların altında soru kodu yok ama arama çubuğunda soru kodu soruluyor, ne yapmam gerekli? +

Yeni basım kitaplarda soru kodu yerine testlerin başlarına karekod ve test kodu eklenmiştir. Akıllı telefonlardan ve tabletlerden karekodu okuttuğunuzda ilgili testin soru çözümlerinin bulunduğu sayfaya yönlendirileceksiniz. Aynı zamanda Karekodun altındaki kodu sitedeki arama çubuğuna yazarak da ilgili soru çözümlerine kolayca ulaşabilirsiniz.

5 - Akıllı Öğretim sisteminden yararlanabilmem için üye olmam gerekli mi? +

Akıllı Öğretim web tabanlı portalımızı kullanmak için üyelik gerekmemektedir. Uygulamamızı indirmek ve çevrimdışı olarak kullanmak isteyen öğretmenlerimizin www.akilliogretimsistemi.com adresine girerek üye olmaları gerekmektedir.