Akıllı Öğretim Masaüstü
Akıllı Öğretim PDF İndir

Akıllı Test Uygulaması

Akıllı Test Uygulaması

Akıllı Test Uygulaması Şimdi AppStore'da

Okyanus Yayıncılık tarafından hazırlanan yaprak testlerinin içinde bulunduğu test çözüm uygulaması Akıllı Test yeni sürüm güncellemesi ile yayında!

 

1.1 Sürümündeki Yenilikler
Uygulama ikonu değiştirildi.
Tüm sınıflar ve derslere ait testler eklendi.
Testler yenilenince ücretsiz olarak güncelleme verilecektir.
Test cevaplama seçeneği yenilendi.
Video izleme butonu yenilendi.


Uygulamayı iPad'inize yükleyip 12 ve 8 sınıflar için tüm dersleri kapsayan birer adet demo kitabı ücretsiz indirerek deneyebilirsiniz. Daha sonra size uygun olan yaprak test dersini seçerek 0,99$ karşılığında istediğiniz herhangi bir testi satın alabilirsiniz.

Buradaki adresinden Akıllı Test uygulamasını hemen yükleyin. Eksik konunuz kalmasın. Her bir test sadece 0,99$ karşılığında alınabilir. Testler ilk defa çözüldükten sonra wifi veya 3G bağlantısı ile akıllı tahtada yapılmış olan çözüm videolarına ulaşılabilir. Bilemediğiniz soruları çözüm videoları sayesinde daha iyi öğrenebilirsiniz.

 

Yaprak testleriniz % 100 Yeni Öğretim Programına ve % 100 YGS-LYS Sistemine göre hazırlanmıştır.
Yaprak testlerinizin amacı konuları kavramanızı sağlamak, bilgi birikiminizi ve kavrayış gücünüz ölçmektir.
Yaprak testlerinizde yar alan tüm soruların profesyonel öğretmenler tarafından akıllı tahtada çözülmüştür. Yanlış yaptığınız veya boş bıraktığınız sorular için çözüm videolarını dikkatle izlemenizi öneririz.
(2011-2012 sezonu sonu geldiğinden şu anda mevcut testler yer almaktadır. 2012-2013 eğitim sezonu başında tüm sınıflar ücretsiz olarak güncellenecektir. Güncel olan içerik ile hizmet sunulacaktır.)